Коло завдань:

1. Вивчення та впровадження методик і прийомів інноваційних технологій навчання.

2. Вдосконалення педагогічної майстерності вчителів.

3. Розвиток учнів з урахуванням їхніх вікових, фізіологічних, психологічних та індивідуальних особливостей.

4. Створення належних умов для саморозвитку та самовдосконалення учнів та вчителів.

Методична робота.

Методична робота в школі - спеціально організована діяльність педагогічного колективу, що створює умови для підвищення майстерності педагога. Вона зв'язує в єдине ціле всю систему роботи в школі.

Голова методичного об'єднання - Попович Марія Петрівна


Заповіді вчителя:

  • Любити дитину
  • Розуміти дитину
  • Вір у дитину
  • Поважай дитину
  • Знай дитину

22 січня 2018 року в Заболотнянській ЗОШ І ступеня було проведено виховний захід, присвячений Дню Соборності України на тему: "Україна в нас єдина, бережи її дитино!"

Організовано перегляд відеороликів до Дня Соборності України.


21 лютого 2018 року було проведено виховне заняття до Міжнародного дня рідної мови.

     

 21 лютого 2018 року в Заболотнянській ЗОШ І ст., було проведено виховне заняття: "Рідне слово, материнська мова" до Міжнародного дня рідної мови.         Заняття провела вихователь ГПД - Дубровка Діана Михайлівна. Виступили також і учні, які підготували прислів'я, приказки та вірші про рідну мову. 


25 лютого 2018 року - 147-ма річниця від дня народження відомої української письменниці, поетеси, перекладача, культурного діяча Лесі Українки. 

З цієї нагоди 26 лютого в Заболотнянській ЗОШ І ст., було проведено виховне заняття на тему: "Безсмертна Леся Українка була і є, повік жива..." 

Заняття провела вихователь ГПД - Роман Марина Іванівна. Також було проведено екскурсію до Заболотнянської бібліотеки, де бібліотекар - Порада Світлана Олександрівна, доповнила розповідь вихователя та дітей, які теж брали участь у виступі та декламації віршів поетеси.

Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, одною з найповнозвучніших струн душі українського народу.

Не стерлась райдужна сторінка,

Не вмерла пісня лісова,

Безсмертна Леся Українка

Була і є, повік жива.